wieszak na ubrania

Jeśli poszukujesz kreatywnych projektów na dekoracje, postaw na własnoręcznie robione lub dekorowane ramki na fotografie. W ten sposób przyznasz swojemu wnętrzu bardziej spersonalizowany charakter oraz spowodujesz, iż sympatyczne wspomnienia będą wisieć na ścianie wywołując uśmiech na twarzy. Twoi goście tak samo nie przemkną się obojętnie obok pomysłowo skomponowanej wystawy fotografii.
Ramka ze zepsutych drzwi, okna lub lustra.
Przeprowadzka? Remont? Zmiana wyposażenia mieszkania toświetny moment na wykorzystanie pokładów pomysłowości i przedmiotów, które przy pomocy odrobinie roboty i kreatywności zdołają otrzymać drugie życie. Jeśli marzy Ci się przestrzeń wypełniona zdjęciami, postaw na ogromne elementy takie jak drzwi czy też okna.http://ramkanazdjecia.com.pl/
Ramka z muszelkami Uwielbiasz morską bryzę, natomiast plaża mogłaby być Twoim drugim domem? Wykorzystaj swoją pasję w celu stworzenia „morskiej” ramki. Warto użyć piasku, muszelek, kolorowych kamyczków, sznurka a także wyklejanych części przedstawiających łódkę bądź koło ratunkowe. W taki sposób utworzysz marynistyczną ramkę, która z pewnością będzie przypominać Ci o wakacyjnych podróżach.